Czarno-biała Wurstlandia

Po śmierci Króla Markusa I Vilandera zazwyczaj barwne życie mieszkańców Królestwa Wurstlandii utraciło kolory i przez najbliższy tydzień będzie tu dominować czerń – kolor smutku, żałoby, żalu.

Kiedy w nocy 25 kwietnia dowiedzieliśmy się o akcie abdykacyjnym i śmierci Markusa Vilandera, nikt nie potrafił zrozumieć dlaczego. Dlaczego tak ważna osoba opuszcza Wurstlandię, dlaczego jest to osoba, która była dla Wurstlandii fundamentem…
Niewątpliwie Król Markus I Vilander był bardzo rozpoznawalną osobą na arenie międzynarodowej i jednocześnie lubianą i szanowaną na ziemiach Wurstlandzkich. Po takich osobach zawsze pozostaje luka, której nie da się zapełnić.

Pogrzeb JKM odbędzie się w sobotę 28 kwietnia o godzinie 12.00. Ciało JKM Markusa zostanie złożone w krypcie zasłużonych w grobowcu rodu Vilander. Do tego czasu trumna z ciałem Monarchy została wystawiona w sali tronowej, gdzie mieszkańcy i goście zagraniczni mogą wystosować żałobne przemówienia.

Do zakończenia tygodniowej żałoby, władzę przejął najstarszy z rodu Vilander, brat Króla, Waldemar. Później odbędzie się koronacja nowego władcy, jedynego dziedzica tronu, Arcyksięcia Martina Doriana.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Czarno-biała Wurstlandia

  1. Charles Windsor pisze:

    Ach, smutek ogarnął Wurstlandię, ale… Jest przy nadziei!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s