Wurstlandia w żałobie – Królowa nie żyje…

W piątek 22 marca 1512r. w godzinach wieczornych z zamku królewskiego Wurstreich doszła wiadomość, iż Królowa Elizabeth Vilander nie żyje. Jedna z założycielek i twórczyń Guberni Grillgeradzkiej od dłuższego czasu zmagała się z podstępną realiozą. Mieszkańcy od dawna nie widzieli jej spacerującej po Wurstlandzkich lasach i górach, a kiedy udało się ją zobaczyć, na jej twarzy malowało się zmęczenie, a oznaki wyczerpującej choroby były co raz bardziej widoczne.

Królowa była młodą, piękną i tryskającą humorem kobietą. Była wzorem pracowitości i kreatywności w tworzeniu swojego ukochanego miasta Grillgerat. Właśnie w tym miejscu pozostawiła cząstkę siebie. Jej czyny nigdy nie zostaną zapomniane, a mieszkańcy zawsze będą wdzięczni, ze mogli poznać tak fantastyczną kobietę, która jednocześnie mogła być ich wzorem do naśladowania, Królową.

Z powodu śmierci JKM Elizabeth w Królestwie Wurstlandii ogłoszono żałobę narodową, która potrwa do 1 kwietnia 1512r. W tym czasie wszystkie flagi w Królestwie Wurstlandii będą przepasane żałobnym kirem.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s